Jdi na obsah Jdi na menu
 


Thanx

12. 3. 2006

Tady bych chtěla poděkovat,všem co mi nějak pomohli se tvorbou stránky, nebo nějak jinak!

Takže pár thanxů:

Díky vám všem co tuto stránku navštěvujete a hlasujete za ni v různých soutěžích !

Chtěla bych poděkovat §Piper§ (www.moctri.wz.cz) za výrobu dvou nádherných bannerů,této stránky,

Phoebees (www.fragrant-flower.own.cz ) - Phoebees je jedna z mých nejlepších web-kamarádek. Ani nevím co bych si bez ní počala, je tak neuvěřitelně skvělá, že mě vždycky brání před nějakými " inteligentními lidmi co jsi myslí že snědli všechnu moudrost světa ". Moc jí děkuju za vechno co pro mě udělala, jak moc mě brání v tzv " Kopírácké aféře s popular-charmed" a pomáhá mi s tím aby mi všichni věřili že já nejsem " ta zlá " A. vždycky mě dokáže povzbudit a napsat mi sem něco milého :) . Má úžasný web a na to, že dělá grafiku ve Photofiltre je OPRAVDU moc dobrá, člověk by jí mohl jen závidět.Phoebees, ani nevím jak ti mám poděkovat ! Jsi ten nejlepší človíček na celém světě :)

Moc děkuji leovi889 ( www.charmed-carodej.estranky.cz ), za to že se za mě postavil v " kopírácké aféře s popular-charmed " a bránil mě, tak moc, že spolu s pár úžasnými človíčky donutili p-ch aby odstranili moje logo ze svojí stránky. Jsi vážně úžasný !!!!

Děkuju taky Veve191 za to že mi už mockrát pomohla a vždycky když potřebuju mi zhodnotí moji grafiku.

Taktéž děkuji Lucy za banner této stránky.

Děkuju taky Jenx(www.charmed.sk) za to že mi dovolila dát odkaz na její stránku(Video).A moc jí děkuju za pár užitečných rad.

Taky díky ChrisoviPerrymu(www.charmedtrio.estranky.cz ) za vytvoření dvou nádherných bannerů této stránky.

Děkuju mým úžasným kámoškám Makiki, Saliney, Sifzensinril ze to že odpovídají na mé dotěrné otázky a že mi mnohdy pomohly s grafikou, nebo s html.

A nakonec bych chtěla poděkovat Theře(www.vseomagii.estranky.cz) za různou spolupráci,za to že mě informovala,a taktéž mě naučila přidávat ankety,g-booky,atd.

VÁM VŠEM MOC DĚKUJU

Chtěli byste tu taky být je to snadné napište jakoukoliv povídku,nebo epizodu=podrobný popis nějakého dílu, můžete přispět čímkoliv jiným napiš mi e-mail a pošli mi to čím chceš přispět NSkodova@seznam.cz

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nemas zaco :)

(leo889, 11. 12. 2007 13:20)

Nemas zaco rad som ti pomohol :)