Jdi na obsah Jdi na menu
 


Filmy

24. 6. 2007

CZ : Another day ( Jiný den )

Hraje Shannen Doherty & Julian McMahon ; oba hrají hlavní postavy 

Obsah filmu : Je to o dvou nejlepších přítelích (Shannen & Julian). Kate(Shannen Doherty) umřel před 6-ti lety manžel a vrací se do doby, kde ho ztratila. Snaží se všemožně zabrínit tomu aby umřel, ale nepovede se jí to.Celou dobu ji doprovází její nejlepší přítel David( Julian McMahon ). Nakonec se vrací do své doby a celý film končí tím, že se David a Kate políbí.

Můj názor : Když jsem tento film poprvé viděla, úplně mě nadchl, bylo to něco úplně jiného než obyčejná lovestory.A navíc byl s mým nejoblíbenějším hercem a oblíbenou herečkou, řekla jsem si že nic lepšího už být nemůže.Bohužel film je celý na pochopení dost složitý, ale pro toho kdo to pochopí to bude ten nejlepší film.

Známka : já jsem děj pochopila takže ... 1

Kolik stojí : nezjistila jsem ... bohužel ani stránku kde by se dal film koupit jsem nenašla .. takže vyražte do videopůjčovny !

Fantastic four (Fantastická čtyřka )

Hraje Julian McMahon ( & Jesicca Alba, Loan Gruffud, Chris Evans, Michael Chiklis )

Obsah filmu : Fantastická čtyřka je něco jako filmové zpracování komixu.Hlavní hrdinové mají zvláštní schopnosti.Za jejich schopnosti může výbuch vesmírné lodi, na které pracovali.Film tvoří 4 kladní(Reed,Sue,Johhny,Ben) a 1 záporný hrdina(Victor Von Doom = Julian McMahon).Nejen čtyři hlavní hrdinové získlali zvláštní schopnosti, ale získal je i Victor.Victor se změní v jakéhosi zmutovaného, polokovového člověka a bojuje proti naší kladné čtyřce.

Můj názor : Řekla bych ,že film plně splňuje to, co byste čekali od komixu a děj se mi zdá jednoduchý, dobrý na pochopení.Určitě to není žádná pohádka "o čtyřech hodných rytířích a jednom zlém drakovi " . Pokud máte rádi fantasy, tak se vám film bude líbit, pokud ne, bude to pro Vás jen další nevýrazný komixový film.Mě se film docela líbil, protože nebyl tuctový, ale zdál se mi zbytečně zdlouhavý konec.Každopádně si ho kupte nebo půjčte a utvořte si obrázek sami.

Známka : 2

Kolik stojí : VHS kolem 200 kč a DVD Kolem 400 kč

Kde ho koupit : (hledám pro Vás ty nejnižší ceny !!! )

VHS - za 189 kč

http://www.empiremusic.cz/produkt.asp?id=48735

DVD - za 354 kč

http://cdshop.itage.cz/inshop/scripts/detail.asp?kat=D000570

Poznámka : Film má i pokračování, teď byla premiéra v USA.Více info ZDE.

Ocean's eleven ( Dannyho parťáci )

Hraje Holly Marie Combs(& Matt Damon,Brad Pitt, George Clooney, Julia Roberts)

Obsah filmu : Je to o bývalých zločincích, kteří chtějí vyloupit několik největších casin ve městě.Pokud jde o Holly, tak ta se tam jen mihla, nebyla to pro ni žádná výrazná role(hrála tam samu sebe).Můžeme ji vidět v casinu, když hraje s Joshuou Jacksonem a Bradem Pittem ( oohh ) a spoustu jinými celebritami hraje pocker.

Můj názor : Abych byla upřímná... u filmu jsem sedět nevydržela.Vůbec mě to nebavilo.Řekla bych že to bylo příliš komplikované.Z " Komedie ", jak některé televize uvádí ,to nemělo nic.A ani výjímečně velký počet slavných hollywoodských herců celkový dojem nezachránil.

Známka : bohužel 3-4

Kolik stojí : Od 100 kč do 400 kč

Kde ho koupit :

DVD za 267 kč

http://www.filmopolis.cz/dvd/dannyho_partaci

VHS  za 100 kč ,ale POZOR VHS sem našla jen tzv"z druhé ruky"

http://vhs.prodejce.cz/index.html#cena%20100%20Kč

Poznámka : Ocean's eleven má i dvě další pokračování.Více info ZDE , a ZDE

Return To The Blue Lagoon ( Návrat do modré laguny )

Hraje Brian Krause ( & Mila Jovovich )

Obsah filmu : Posádka lodi si všimne, že na moři plave člun a v něm jsou lidé, dva dospělí jsou mrtví a zachráněno je je díte Richard . Na lodi, kde cestuje Sarah se svou dcerou Lilly vypukne cholera, takže musí Sarah s dcerou rychle pryč, vezmou s sebou i Richarda.Nasednou do malé loďky a doplují k ostrovu, kde byli dřív i Richardovi rodiče. Sarah později zemře na zápal plic a Richard s Lilly se o sebe musí postarat sami.A zamilují se do sebe . Najednou připluje loď a Lilly zjistí, že je těhotná ( hádejte s kým : D ) a oba se rozmýšlí jestli mají odplout z ostrova nebo ne.

Můj názor : Pokud jste viděli první díl a alespoň trošku chápete o čem to bylo, tak tento film vřele doporučuju.Mně se moc líbil.Byla to taková lovestory, ale ze začátku je to docela drsné.Tento film sem si pouštěla dokonce několikrát.Určitě si ho půjčte nebo kupte.

Známka : 1

Kolik stojí : VHS - od 178 kč a DVD je hodně drahé ... od 762 kč :/

Kde ho koupit : DVD - http://www.dvdazdomu.cz/detail/navrat-do-modre-laguny/ nebo http://www.dvdfree.cz/?ProductDetail=445 VHS  -  http://www.dvdcinema.cz/shop1/view_item.php?zbozi_id=145682    ( ale  momentálně ho nemají na skladě ) .. vím že je to DVD moc drahé, takže mám pro Vás tip, tento film už dávali několikrát v televizi, takže si na něj počkejte a pak si ho natočte, ať už na DVD nebo VHS, ale nejlehčí řešení asi je, zajít si do videopůjčovny ;) 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jiný den a jiné :)

(Džejňulka, 9. 4. 2011 23:11)

Jiný den - vážně úžasný film - Shannen a Julian - moc jim to spolu sluší, děj je zajímavý - cestování časem miluju téměř v jakékoli podobě. Takže skvělej film!
Shannen a Julian spolu chvíli i chodili ve skutečnosti a kdo zná Čarodějky a hlavně ten díl, kdy jsou spolu Cole a Prue na misi ve vesnici, která je pod časovou smyčkou od dob kovbojů - tak mi dá za pravdu, že to trochu bylo poznat i tam. Jsem sice fanouškem vztahu Phoebe a Colea, což byl asi nejlépe propracovaný pár v čarodějkách, ale myslím si, že ani Prue s Colem by nemuseli být špatný pár. Chystám se napsat fan fiction, která by se takovému vztahu věnovala, ale nevím, kdy se k tomu dostanu. Každopádně, kdo má zájem, může sledovat můj právě nedávno narozený blog www.dzejnulka.blogspot.com a třeba se tam časem taková povídka objeví.

No...

(Milka, 1. 8. 2007 20:13)

Z týchto filmov som videla len Mudrú lagúnu-