Jdi na obsah Jdi na menu
 


8. řada

8. 3. 2008

Celá řada začíná tím, že se setry schovávají před celým světem a to jak pozemským, tak světem démonů a magie. Vezmou na sebe tedy podobu někoho jiného a vystupují jako příbuzné sester. Piper na sebe ovšem vezme podobu poněkud nešťastnou-uprchlici, kterou neprávem obviňili. Problémy s jejich novými životy tím ale nekončí... Paige se vyděsí, když zjistí, že muže, kterého právě potkala nezajímá ona, ale Jo... A Phoebe se seznamuje s Dexem, který do ní byl zamilovaný a ona o tom do této doby nevěděla... Zároveň sestry pomáhají agentu FBI. Tak se také dozví o tom, že se jednou prováděl experiment, kdy se krev démona smíchala s tou lidskou. Proto se také šíří v magickém světě virus, nakazí se dokonce i Billie. Poté, co čarodějky, bohužel i démoni, protilátku získají se jejich spolupráce s FBI z důvodů neshod přeruší.

Problémy ale stále přetrvávají. Vyvrcholí to v den, kdy Piper uvidí ve městě Anděla smrti. Zakrátko se dozví, že ten, kdo má umřít je Leo. Billi najde démona, který má něco společného se zmizením její sestry a který umí mrazit. Místo toho, aby Leo zemřel ho musí nechat zmrazit a odnese si ho Anděl osudu. Ten jim ho vrátí až tehdy, kdy vyhrají velikou bytvu, která před nimi stojí...

Billi se stále pokouší najít Christy až se jí to jednou za pomocí její nové schopnosti podaří. Sestry Christy učí, stejně jako kdysi Billie, aniž by věděly, že tou velkou hrozbou jsou právě ony dvě.

Mezitím se Paige seznamuje s Henrym, který pracuje u místní policie jako kurátor. Po čase dokonce plánují svatbu, až se nakonec v domě Halliwellů opravdu vezmou. Na svatbě se objeví i Coop, který se pro změnu ožení s Phoebe...

Christy, kterou vychovávala triáda ke zlu, přesvědčí Billie, že jsou sestry zlé. Nakonec se jim to podaří dokázat i celé dobré magické společnosti a na straně sester nakonec zůstávají pouze démoni. Halliwellovy se schovávají v podsvětí i s Knihou Stínů. Když konečně dojde k oné předpovězené bytosti, nevydaří se to přesně tak, jak si všichni mysleli. Obě skupiny totiž vyvolaly propast a tak při střetu zemřou všechny kromě Billie a Piper. Anděl osudu Lea opravdu vrátí a ten pomáhá Piper obracet čas. Nakonec se sestrám podaří přesvědčit Billie, že to ony stojí na správné straně a Billie je nakonec nucena Christy zabít..

O posledním díle více v článku "Konec Charmed"