Jdi na obsah Jdi na menu
 


FAQ of Charmed

5. 7. 2007

CZ : Přeloženo z IMDB.com

Kopírovaly Charmed Buffy přemožitelku upírů ?

Buffy začala v roce 1997, Čarodějky začaly v roce 1998. Oba dva seriály jsou o nadpřirozenu. Nicméně Čarodějky Buffy nekopírují.Constance M. Burge ( stvůrce Charmed ) řekla, že se inspirovala z " The Craft (1996) " a z vlastních zkušeností.

Co je " Kniha stínů " ( Book of Shadows ) ?

Kniha stínů, je kniha, kde sestry berou všechny informace o všech magických bytostech tak jako o démonech. Zahrnuje lektvary k porážení démonů a kouzla.Knihu založila Melinda Warren.Kniha má na obalu knihy tiquetru. A Charmed chrání před démony a síly zla.

Proč Julian McMahon odešel ze seriálu ?

Julian opustil seriál, protože chtěl pracovat na budoucích projektech a zvláště na dramatu Nip/truck.

Jak Prue zemřela a proč ?

Prue Halliwell stvárněná Shannen Doherty zemřela v posledním dílu třetí série tedy 3x22 - All hell breaks loose. Na začátku této epizody Piper umřela a její sestry se pokouší dostat zpátky časem a zvrátit její smrt.S pomocí anděla času to udělají.Ale skončí to tak, že místo toho Prue umírá- zabíjí ji Shax.

Kdo má Knihu stínů teď, když seriál skončil ?

Holly Marie Combs i producent Brad Kern si ji chtěli vzít domů.(Asi ji má Brad Kern.)

Jak se jmenuje a kdo zpívá úvodní znělku Charmed ?

Úvodní znělka se jmenuje How soon is now a zpívá ji skupina Love spit Love.

Proč Rose McGowan nahradila Shannen Doherty ?

Mnoho fandů Shannen bylo rozzlobených, když Shannen na konci třetí série opustila seriál.Bylo tu hodně dohadů o tom, že se Shannen hodně hádala s Alyssou Milano.Ale The WB nechtěla zastavit(zrušit) seriál .Takže se The WB zeptala Brada Kerna jestli nemůže najmout jinou herečku namísto Shannen.Přijal Rose McGowan na posledních osm sérií. Seriál ale na oblibě neztratil.

Které herečky byly v konkurzu na roli Paige Matthews ?


Jennifer Love Hewitt

Tiffany Amber Thesian

Tori Spelling

Soliel Moon Frye

Rose McGowan

EN :

resources : IMDB.com

Did Charmed copy Buffy?

Buffy began in 1997, Charmed began in 1998. Both tackle the subject of 'the supernatural'. However, Charmed did not copy Buffy. Constance M Burge (the creator of Charmed) has said that she got inspiration for Charmed from 'The Craft' (1996), and from personal experiences.

What is The Book of Shadows?

This is where the sisters keep all their information on magical beings, such as demons. It includes vanquishing potions and spells. It was started by Melinda Warren. It has a triquetra on the front of the cover and can protect itself from demons and other evil.

Why did Cole die/Julian McMahon leave?

Julian left the show because he wanted to move on to future projects, namely the hit drama Nip/Tuck.

 What episode did Prue die & how?

Prue Halliwell as portrayed by Shannen Doherty died in the third season finale 3.22 All Hell Breaks Loose. Originally, at the start of the episode Piper died & her sisters attempted to go back in time & stop it, with the help of The Source of All Evil, they did. But it ended up Prue dying by demon Shax instead, so either way, someone had to die. It was revealed in 4.01 Charmed Again that Leo had to choose to either heal Prue or his wife Piper, he chose Piper.

You never actually see Leo trying to heal Piper and Prue, and never see Prue actually die. This is all revealed in Charmed Again pt 1, season four's opening episode

Who has the Book of Shadows now the show has ended?

Holly Marie Combs and executive producer Brad Kern both wanted to take home The Book of Shadows, and Kern ended up with it.

 What is the theme song?

The theme song is How Soon is Now by Love Spit Love, a cover of The Smiths. The song also appeared in '90s film The Craft which is also about witchcraft & wicca.

Why was Shannen Doherty "replaced" by Rose McGowan?

Many fans were angry when Shannen Doherty left at the end of season three (1998-2001). There was some rumours about a fight with her ex-castmate Alyssa Milano. Since The WB did not want to cancel the show, they asked executive producer Brad Kern to bring another actress to replace her, bringing us Rose McGowan for the last five seasons (2001-2006). Which also had the same popularity among the fans.

Who was in audition for role " Paige Matthews " ?


Jennifer Love Hewitt

Tiffany Amber Thesian

Tori Spelling

Soliel Moon Frye

Rose McGowan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kdy se budou vysílat?

(phobe, 26. 9. 2007 18:18)

ahoj chtela bych se zeptat jestli nekdo nevi kdy se budou carodejky vysílat jestli ano napiste na barca.slatinska@email.cz predem dik

soutěž

(charmedwyatt, 23. 8. 2007 16:44)

Ahoj jestli chceš tak se u mě na blogu m ůžeš přihlásit do soutěže o nj blog adresa je www.charmedwyatt.blog.cz

bbb

(Bára, 22. 8. 2007 14:20)

TAKŽE,VÍM ŽE VĚTŠINA NETRPĚLIVĚ ČEKÁ AŽ SE PRIMA KONEČNĚ URÁČÍ DÁVAT SERIÁL ČARODĚJKY.JÁ JSEM NA TOM BYLA DO NEDÁVNA STEJNĚ............VLASTNĚ POŘÁD CHCI ABY DÁVALI ČARODĚJKY,HLAVNĚ 7 A 8 SERII.MÁM VŠECHNY DÍLY ČARODĚJEK V ČEŠTINĚ OD 1-6SERIE V COMPU.A TAK JSEM SE ROZHODLA,ŽE KAŽDÝ MĚSÍC BUDU DĚLAT SOUTĚŽ...SOUTĚŽ O NEJ BLOG.........BERU MAX, 20LIDÍ!!! TAK SI POSPĚŠTE FANOUŠCI ČARODĚJEK,PROTOŽE PRO VÍTĚZE TU MÁM 1DÍL 1SERIE!!!
www.kiwi111.blog.cz