Jdi na obsah Jdi na menu
 


Christy Jenkins

12. 2. 2008

Christy Jenkins

Obrázky : už brzo

Hraje ji : Marnette Patterson

Vyskytuje se : na konci 8.série

Kdo je : Billiina starší sestra, kterou unesli démoni, když byla malá. Je stejně jako Billie čarodějka. Hraje velmi důležitou roli.

Na čí straně je : ze začátku se to nezdá, ale je zlá

!!! Kdo nechce vědět jak Charmed skončí, tak ať dál nečte !!!!

Jak souvisí s dějem Charmed a celého seriálu :

Možná si vzpomínáte jak sestrám řekl v epizodě, kde "umřel" Leo ( 8x10 - Sbohem, Leo ) anděl osudu, že je brzo čeká velká boj, který přijde nečekaně a možná při něm umřou. Tak Christy přesvědčí Billie, že jsou sestry zlé a společně svedou obrovský boj proti sestrám, při kterém exploduje celý dům čarodějek a umřou Phoebe, Paige a Christy. Přežije jenom Piper a Billie. Zárověň se vrací Leo a pomáhá Piper zvrátit čas. Nakonec se jim podaří všechny zachránit. Ale Billie pochopí, že ta zlá je Christy a jde ji se setrami přesvědčit, aby se přidala na stranu dobra. Jenže Christy si trvá na svém a chce je zničit, a tak po ní hodí Billie ničící lektvat .............................................. Christy je mrtvá.

O herečce : Hraje ji Marnette Patterson. Narodila se 26.4. 1980 v LA v Kalifornii, USA.Od mala chtěla být zpěvačkou ale nakonec se vrhla k herectví.

Pro nás není moc známá, protože zatím nehrála v žádném příliš známém filmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kouli vyčarovala Christy

(Charlie, 22. 5. 2008 17:52)

Christy svojí schopností(nevim přesně jak se nazývá)vyčarovala ohnivou kouli,hodila jí po Billie,ta jí telekinezí odrazila a Christy to zabilo.

Nebyl to lektvar!!!!!!!!!!!!!!

(Brčák, 26. 2. 2008 19:13)

Dneska byl poslední díl a Chridtie po Billie nehodila ničivý lektvar ale nějákou kouli nebo co to bylo.